VR CAFÉ

Vilniuje neseniai atsidariusi virtualios realybės kavinė VR CAFÉ yra pirmoji ir vienintelė tokio pobūdžio erdvė Lietuvoje. Vrcafe.lt pristato kavinės virtualiųjų pramogų asortimentą ir kviečia atvykti į specialiai tam įrengtas patalpas bei jas patirti.

Kartu su kavinės savininkais sukūrėme šiuolaikišką interneto svetainę. Vieno puslapio dizainas leidžia lengvai pasiekti visas svetainės skiltis tik vienu pelės klavišo spragtelėjimu. Rezervuoti paslaugas – taip pat labai paprasta. Integravome specialią formą, kuri leidžia tai atlikti iš kelių tinklapio vietų.

Kiekvienam verslui svarbu turėti interneto svetainę, kuri yra ne tik funkcionali, bet ir patraukli potencialiems klientams, todėl daug dėmesio skyrėme tinklapio dizainui. Ryškios spalvos ir gyvybingumu trykštantis tinklapis veikia kaip įžanga į įspūdingas virtualaus VR CAFÉ pasaulio patirtis.

Džiaugiamės, jog vrcafe.lt projektas sėkmingai įgyvendintas ir tinklapio dėka virtualios realybės naujovės pasiekia bei sudomina vis daugiau Lietuvos žmonių.

Projektai