Triukai ir gudrybės Jūsų internetinei svetainei

Atrinkome dešimt, mūsų nuomone, naudingiausių patarimų, kurie padės Jūsų svetainei sklandžiai veikti ir būti matomai:

  1. Reguliariai atnaujinkite savo svetainę: nauju turiniu, funkcijomis ir saugos pataisomis, kad svetainė būtų įdomi, aktuali ir veiktų sklandžiai.
  2. Optimizuokite svetainės greitaveiką: tikėtina, kad greitai užsikraunanti svetainė sulauks didesnio lankytojų susidomėjimo ir pagerins jų patirtį.
  3. Naudokite turinio valdymo sistemą (TVS), pavyzdžiui, „WordPress“. TVS padės lengviau išspręsti turinio valdymo ir kitas pagrindines svetainės užduotis, todėl galėsite lengviau atnaujinti ir valdyti savo svetainę net ir su minimaliomis techninėmis žiniomis.
  4. Pritaikykite adaptyvų (responsive) dizainą: įsitikinkite, kad jūsų svetainė gerai atrodo visuose įrenginiuose, turinčiuose skirtingo dydžio ekranus – išmaniuosiuose telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose.
  5. Stebėkite savo svetainės lankytojus: naudokite analitikos įrankius, pavyzdžiui, „Google Analytics“, kad pažintumėte savo lankytojus, stebėtumėte jų elgesį ir priimtumėte sprendimus remdamiesi surinktais duomenimis.
  6. Išbandykite A/B testavimą, kad optimizuotumėte savo svetainę: naudokite kelias svetainės versijas bei skirtingus dizaino elementus, kad pamatytumėte, kurie geriausiai veikia su jūsų tiksline auditorija.
  7. Padarykite savo svetainę prieinamą visiems: vadovaudamiesi svetainių prieinamumo gairėmis, užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų prieinama ir vartotojams su negalia, senjorams ir pan.
  8. Investuokite į profesionalų dizainą: pasinaudokite profesionalių svetainių dizainerių paslaugomis, kad sukurtumėte vizualiai patrauklią svetainę, atspindinčią jūsų prekės ženklą.
  9. Pasirūpinkite, kad su jumis būtų lengva susisiekti: svetainėje pateikite aiškų raginimą imtis konkrečių veiksmų ir kontaktinę informaciją, kad lankytojams būtų lengva su jumis susisiekti.
  10. Optimizuokite svetainę paieškos sistemoms (SEO): naudokite geriausias SEO praktikas, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė yra lengvai randama paieškos sistemose.