ELNIS nemokama seo analizė internetinei svetainei

Nemokama SEO analizė jūsų internetinei svetainei

GOOGLE paieškoje norite būti aukščiau konkurentų? Pirmas žingsnis nuo ko siūlome pradėti – SEO analizė.

KAS TAS SEO?

SEO (angl. Search Engine Optimisation) – tai interneto svetainių bei elektroninių parduotuvių optimizavimas paieškos sistemoms, kai siekiama iškelti tinklapius paieškos rezultatuose į kuo aukštesnes pozicijas. Tam panaudojami tiksliniai raktiniai žodžiai bei atliekami kiti optimizacijos veiksmai: techninis, vidinis SEO, raktažodžių analizė, konkurentų analizė, išorinis SEO.

KĄ SIŪLOME MES?

Akcijos laikotarpiu ELNIS specialistai, SEO analizę atliks nemokamai. Peržiūrėsime svarbiausius SEO aspektus ir pateiksime išsamų sąrašą su kritinėmis ir rekomenduojamomis tvarkyti vietomis. Gausite PDF dokumentą, kuriame aiškiai apibrėžti trūkumai: šis dokumentas tarsi būsimų žingsnių rinkinys. Kartu su jumis nuspręsime, ar visus darbus atliekame iškart ar  internetinės svetainės populiarinimo gerinimą dalijame etapais.
ELNIS nesiūlo Jums jokių planų – individualiai vertiname kiekvieno tinklapio situaciją ir  užsakomus darbus – tik tokiu būdu suderiname SEO investicijoms reikalingą biudžetą.

Savo klienus visada aiškiai ir išsamiai informuojame apie situaciją, o stebiname tik atliktų darbų kokybe bei rezultatais.

ATKREIPIAME JŪSŲ DĖMESĮ, jog SEO – nauda ilgam laikotarpiui. Net ir po kažkurio laiko nustojus investuoti į SEO – nauda išlieka ilgam.

Turite klausimų, ar norite gauti nemokamą analizę? Susisiekite su mumis: