Nemokamos interneto svetainių kūrimo programos

Nemokamos interneto svetainių kūrimo programos (1 dalis)

Šiandien rinkoje atsiranda vis daugiau puikių sprendimų norint savarankiškai susikurti internetinę svetainę be didelių išlaidų, todėl tinklapių kūrimas gali tapti smagia patirtimi.

Šiame straipsnių cikle nusprendėme sutaupyti nemažai jūsų laiko ir trumpai apžvelgti internetinių svetainių populiariausias nemokamas kūrimo platformas.

 

Pradedantiesiems pagrindinis iššūkis gali būti surasti tinkamą internetinės svetainės kūrimo platformą. Daugybė svetainių kūrėjų siūlo nemokamus planus, norint sukurti savo svetainę ir neretai viskas, ko jums gali prireikti, tai tiesiog kompiuteris, internetas ir interneto naršyklė, pvz., Google Chrome arba Mozilla Firefox. Žinoma, tikrai reikės investuoti savo laiką ir tikrai prireiks šiek tiek kantrybės.

Svetainių kūrimo platformose nemokamiems planams taikomi tam tikri apribojimai, dėl kurių jūsų svetainė gali atrodyti neprofesionaliai, pvz., keistoki domenų vardai, gan įkyri pasirinktos platformos prekės ženklo reklama, riboti įrankiai ir gan maža saugyklos vieta.

Kaip supratote, dauguma paslaugų teikėjų suteiks jums subdomeną, pvz.: jūsųvardas.teikėjovardas.com. Nemokamas subdomenas gali būti tinkamas asmeninei svetainei, tačiau profesionalioms, komercinėms internetinėms svetainėms nerekomenduojame naudoti URL su subdomenu, nes tai atrodo neprofesionaliai ir jūsų klientui gali būti nelengva prisiminti tokį ilgą vardą.

Tačiau, nemokamos svetainių kūrimo programos turi ir daugybę pliusų. Pagrindiniai privalumai:

Prieš pradedant kuri svetainę, rekomenduojame atlikti namų darbus ir pirmiausia atsakyti sau, kokie jūsų tikslai ir ką norite pasiekti, įgyvendinti? Kokių funkcijų jums reikia? Nepamirškite apžvelgti, ką siūlo jūsų konkurentai. Taip pat, renkantis internetinės svetainės kūrimo platformą atsižvelkite į tai, ar platforma, kurią išsirinksite, patenkins jūsų augimo poreikius, ar bus galimybė pridėti papildomų funkcionalumų, ar bus galimas turinio redagavimas, patobulinimai bei atnaujinimai.

Savo klientams, prieš įgyvendinant idėją, visada siūlome atsakyti į pagrindinius klausimus, kuriuos suformulavome ir pateikėme KLAUSIMYNE. Pažiūrėkite, galbūt kažkas tiks ir jums.

Dar vienas labai svarbus dalykas: svetainės optimizacija paieškos sistemoms. Norėdami būti užtikrinti dėl SEO pritaikymo, kūrimo platformoje turėtumėte ieškokite tokių funkcijų: pavadinimo žymų, meta aprašymų ir alternatyvaus vaizdo atributų redagavimo, automatizuotos XML ir HTML svetainių schemos, paieškai patogūs URL, raktinių žodžių tankio įrankiai ir konvertavimo įrankiai.

Taip pat svarbus jūsų svetainės įkėlimo greitis. Juk nenorite prarasti lankytojų vien todėl, kad jūsų svetainė ilgai įkeliama.

Dvidešimt keturias valandas dirbanti techninė pagalba yra gyvybiškai svarbi, jei kuriate svetainę patys ir jums reikia pagalbos, kai užstringate, net jei tai būtų nakties laikas.

6/7 žingsniai, kuriuos reikės atlikti kuriant internetinę svetainę, pasirinktoje interneto svetainių kūrimo programoje, yra šie:

  1. Prisiregistruojate ir gaunate nemokamą paskyrą.
  2. Išsirenkate norimą svetainės dizainą iš pateiktų šablonų.
  3. Pridedate norimus puslapius į savo svetainę.
  4. Į puslapį susidėliojate turinio informaciją (tekstą, vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir kt.).
  5. Dažniausiai pasirenkamai: sutvarkote SEO nustatymus.
  6. Apmokate už svetainės talpinimą (jei to reikia).
  7. Paskelbiate savo svetainę.

Nemokamos interneto svetainių kūrimo programos, kurias nusprendėme apžvelgti ir detaliau pristatyti jums kituose straipsniuose: