ELNIS akcija: nemokamas UI UX auditas jūsų interneto svetainei

Nemokamas UI/UX auditas jūsų internetinei svetainei

 

Galimybė gauti nemokamą auditą pasibaigė 2022 08 15, tačiau visada galite su mumis SUSISIEKTI, dėl UI/UX audito paslaugų jūsų internetinei svetainei. Plačiau apie UI/UX auditą skaitykite straipsnyje (žiūrėti žemiau). 

 

Suteikite savo vartotojams patirtį, kurios jie nusipelnė ir pasinaudokite galimybe iki 2022 08 15 UI/UX analizę gauti nemokamai.  (Pasibaigus akcijos laikotarpiui, paslauga mokama.)

Parašyk mums: info@elnis.lt
Laiško temoje (subject) įrašyk: Noriu audito!
Laiške: būtinai nurodyk savo svetainės adresą.

 UI/UX – apie ką mes kalbame?

UI, UX sąvokos ir jų reikšmė:

UI (angl. USER INTERFACE) – vartotojo/naudotojo sąsaja. Tai visuma priemonių, sudarančių naudotojui patogias sąlygas valdyti internetinę svetainę. Sąsają sudaro: įvairios komandos, grafiniai dialogo langai, piktogramos, meniu sąrašai, navigacija, paieškos laukai, ikonos, spalvos, įspėjimai, gradientai, iššokantys langai, karuselės, slaptažodžių langeliai ir t.t.

UX (angl. USER EXPERIENCE) – vartotojo/naudotojo patirtis. Vartotojo sąveikos su programa, paslauga, jos teikėju įvairių aspektų visuma (pojūčių, minčių, fiziologinių, emocinių reakcijų ir pan. Pvz.: euforija, patogumas, magija, produktyvumas, poreikių suvokimas, pasitenkinimas, malonumas, laimė, meilė, pramoga ir t.t.). UX užtikrina, kad santykis būtų pozityvus ir efektyvus – padeda atlikti veiksmą ar išspręsti problemą be streso, sugaištant kuo mažiau laiko.

UI/UX auditas

UI/UX auditas – tai internetinių svetainių vartotojų sąsajos bei patirties tyrimas.

Proceso metu vykdoma analizė, surandamos vartotojo sąsajos klaidos ir spragos, kurios trukdo ar apsunkina vartotojų naudojimąsi internetine svetaine, skirtingose ​​naršyklėse bei ekranuose.

UI/UX audito tikslas: vartotojo sąveikos ir patirties su interneto svetaine gerinimas, patogumas, prieinamumas, efektyvumas bei optimizavimas.

Kaip atliekamas UI/UX auditas?

Audito metu atkuriame kliento kelionę, kad nustatyti galimas problemas. Tai apima visų pirkimo etapų tinkamumo naudoti patikrinimą nuo produkto atradimo iki galutinio pirkimo. Peržiūrima svetainės struktūra, dizainas, intuityvi navigacija, patogumas naudoti, informacijos tinkamumas ir ar tinkamai bei nuosekliai sudėlioti vartotojo žingsniai.

Analizuojame visus puslapių išdėstymus ir sąsajos elementus, tokius kaip pagrindinis puslapis, meniu, katalogas, pirkinių ir norų krepšelis, atsiskaitymas, produkto puslapis. Taip pat tikriname, ar kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems skirtų svetainių versijos atitinka standartus ir geriausią praktiką. Papildomai nagrinėjami duomenys iš analitikos įrankių.

Skiriame dėmesio įvairiems svetainės dizaino elementams: mygtukų spalvai, piktogramoms, duomenų įvedimo laukų ir kitų interaktyvių puslapio elementų dizainui.

Proceso metu identifikuojame dabartines jūsų svetainės stipriąsias puses ir iššūkius, analizuojame jūsų dabartinę padėtį rinkoje ir nustatome jūsų augimo potencialą.  Baigę darbus pateikiame apibendrintą ataskaitą atspindinčią dabartinę būseną, išskiriant kritines klaidas, kitas įžvalgas bei rekomendacijas. Sužinosite, kas trukdo naudotojams tapti jūsų klientais ir kodėl jūsų teikiama paslauga ar produktas neatitinka klientų poreikių. Visa pateikta medžiaga su veiksmingomis įžvalgomis galite pasinaudoti savarankiškai, siekiant pagerinti našumą. Esant poreikiui, galėsime padėti atlikti rekomenduojamus pakeitimus.

Ar man reikalingas UI/UX auditas?

 Ilgai nesvarstydami, tiesiog atsakykite sau į keletą klausimų:

Jeigu bent į kelis klausimus atsakėte teigiamai – nedvejokite, jums ši paslauga reikalinga. Jei skaitmeninis produktas nepasiekia verslo tikslų, UI/UX auditas atskleis problemos priežastis. Peržiūrėsime jūsų dabartinės svetainės vartotojo sąsają ir patirtį, kartu pateiksime patarimų, kaip ją būtų galima patobulinti, kad padidinti konversijas. Tiesiog siūlome atrasti našumo problemas anksčiau nei tai padarys jūsų klientai.

PABAIGAI

Vartotojai mėgsta produktus, kurie išsprendžia jų problemas lengviausiu ir intuityviausiu būdu.  Ar jūsų produktas/paslauga gali tai padaryti?

Neverskite savo vartotojų pernelyg daug galvoti. Mūsų tikslas – padėti jums panaudoti savo svetainės stipriąsias puses, kurios duotų geresnius rezultatus. Išgryninsime skaitmeninių produktų problemines sritis ir pasiūlysime alternatyvius bei racionalius sprendimus.

Audito atskaitoje rasite vartotojų patirčių (UX) bei funkcinius vartotojo sąsajos (UI) pasiūlymus, padedančius pagerinti vartotojų įsitraukimą į produktą ar paslaugą ir ilgalaikėje perspektyvoje suteikiančius apčiuopiamos naudos.

Pateikta ataskaita jums taps įrankiu, kuris padės pagerinti svetainės veiksmingumą, geriau suprasti savo vartotojus ir įgyvendinti pertvarkymą, kuris sėkmingai atitiks ir vartotojų ir jūsų verslo tikslus. Galėsite patys atlikti pakeitimus arba galite sudaryti sutartį su mumis dėl plano įgyvendinimo ir periodinių peržiūros darbų, kad užtikrintumėte nuolatinį efektyvumą.