Interneto svetainės apsauga I 7 PATARIMAI kaip užtikrinti svetainės saugumą

Vienareikšmiškai teigiame, kad vien tik sukurti ir patalpinti interneto svetainę nepakanka. Norint, jog internetinis puslapis ilguoju periodu veiktų tinkamai, SAUGUMAS turi būti jūsų PRIORITETAS.

Čia iškart kyla klausimas, tai kaipgi apsaugoti savo „Wordpress“ internetinę svetainę nuo tokių saugumo grėsmių, kaip hakerių atakos, kenkėjiška programinė įranga, neteisėta prieiga ir kitų saugumo pažeidimų?

Štai keletas mūsų patarimų į kuriuos verta atkreipti dėmesį:

  1. Naudokite patikimą WordPress saugumo įskiepį, tokį kaip „Wordfence” ar „Sucuri Security”.
  2. Įjunkite dviejų faktorių (2FA) autentifikaciją. Tai leis prisijungti prie jūsų svetainės tik naudojant slaptažodį ir papildomą patvirtinimo būdą (įprastai, autentifikacijos kodas gali būti išsiunčiamas į jūsų mobilųjį telefoną trumpąja žinute (SMS) arba patvirtinimo kodas gaunamas specialioje autentifikavimo programėlėje).
  3. Įjunkite reCAPTCHA. Tai padės apsisaugoti nuo automatinių atakų.
  4. Apribokite prisijungimų skaičių. Tai padės apsisaugoti nuo pernelyg dažnų bandymų prisijungti su neteisingais prisijungimo duomenimis.
  5. Naudokite saugius slaptažodžius. Slaptažodžiai turėtų būti ilgi ir sudaryti iš mažiausiai 8 simbolių, įskaitant skaičius, didžiąsias ir mažąsias raides bei specialius simbolius.
  6. Reguliariai atnaujinkite „Wordpress“ ir visus įskiepius. Tai padės išvengti saugumo spragų ir užtikrins, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai.
  7. Rekomenduojame bent kartą į ketvirtį pasidaryti atsarginę savo interneto svetainės bei duomenų bazės kopiją. Tai naudinga ne tik incidento atveju, tačiau ir prieš atnaujinant svetainę: įsivėlus klaidai galėsite atkurti ankstesnę svetainės būseną.

Jeigu atsižvelgsite į patarimus ir atliksite šiuos gana paprastus veiksmus – sumažinsite bendrą riziką ir padidinsite savo „Wordpress“ svetainės saugumą, išvengsite duomenų nutekėjimo ar svetainės veikimo trikdžių.

Nelaukite. Pasirūpinkite savo interneto svetainės saugumu dabar.

Jeigu techniniai svetainės priežiūros darbai atrodo nelengva misija – esame pasiruošę padėti ir galime pasiūlyti jūsų atvejui pritaikytus saugumo sprendimus. Teikiame priežiūros paslaugas ir galime pasiūlyti projektą prižiūrėti ir juo rūpintis visus metus arba atlikti vienkartinį atnaujinimą. Metinės/vienkartinės priežiūros paslaugos kaina: individuali kiekvienam projektui.

Norite pasikonsultuoti ar sužinoti daugiau: pabendraukime.