ELNIS rekomendacija: HERO VIDEO - efektyvi skaitmeninės rinkodaros ir įvaizdžio priemonė jūsų internetinėje svetainėje

„HERO VIDEO”

Pakalbėkime apie šiuo metu sparčiai populiarėjantį “𝗛𝗘𝗥𝗢 𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢”.

“HERO” – tai skiltis esanti pagrindinio svetainės puslapio pradžioje. Tai yra pirmasis informacinis vizualinis elementas, kuris lemia ar vartotojas liks svetainėje, ar išeis.

Kadangi regėjimas yra stipriausias žmogaus pojūtis – video vaizdai yra vienas greičiausių būdų patraukti vartotojo dėmesį ir tai jau yra viena veiksmingiausių interneto dizaino tendencijų 2021-aisiais metais.

Pakeisdama tradicinę statinių vaizdų karuselę, „𝗛𝗲𝗿𝗼 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼“ 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗺. 𝘁𝗮𝗺𝗽𝗮 𝗽𝗮𝗴𝗿𝗶𝗻𝗱𝗶𝗻𝗲, 𝗴𝗮𝗹𝗶𝗻𝗴𝗮 𝗶𝗿 𝘃𝗶𝗲𝗻𝗮 efektyviausių skaitmeninės rinkodaros ir įvaizdžio formavimo priemone, norintiems pristatyti savo įmonę, produktą/paslaugą ar prekės ženklą.

Svarstote apie pakeitimus savo svetainėje? 𝗡𝗲𝗱𝘃𝗲𝗷𝗼𝗱𝗮𝗺𝗶 𝗽𝗮𝘀𝗶𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝘂𝗼𝗸𝗶𝘁𝗲 𝘀𝘂 𝗘𝗟𝗡𝗜𝗦 𝗸𝗼𝗺𝗮𝗻𝗱𝗮.

Jūsų dėmesiui –  pagrindiniai 𝗛𝗘𝗥𝗢 𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢 𝗽𝗿𝗶𝘃𝗮𝗹𝘂𝗺𝗮𝗶:

Patrauksite ir išlaikysite lankytojų dėmesį

Efektyviai pristatysite savo pranešimą

Tapsite vizualiai patrauklesni ir įsimintinesni

Įtrauksite savo svetainės lankytojus ir liksite jų atmintyje

Padidinsite SEO: sumažinsite atmetimo rodiklį

95% informacijos internete yra rašytinė kalba, tačiau, atsižvelgiant į dabartines tendencijas, mūsų naršymo internete patirtis vis labiau siejama su vaizdo įrašais.

„Forbes“ atskleidžia statistiką, rodančią, kad “HERO” vaizdo įrašo įterpimas gali padėti padidinti konversijų rodiklį 80% ir paveikti kliento sprendimą pirkti net 90%! 𝗔𝗥 𝗧𝗔𝗜 𝗡𝗘 𝗡𝗨𝗢𝗦𝗧𝗔𝗕𝗨?!

Video pagalba per 3-5 sekundes jūs galite aiškiai parodyti, ką siūlote ir kaip tai gauti. Gelbsti ir lydintysis stebuklingas TRIO: Antraštė, paantraštė, aktyvus nukreipiantis mygtukas (Pagrindinė žinutė, detalizacija ir skatinimas atlikti veiksmą “CTA”)

Ar video gali būti su garsu? Žinoma! BET rekomenduojame leisti žiūrovams įjungti garsą, kai jie yra pasiruošę, todėl pagal nutylėjimą garsas turėtų būti nutildytas.

Didžiausias 𝗠𝗜𝗧𝗔𝗦, kodėl neturėtumėte el.svetainėje/el.parduotuvėje patalpinti vaizdo įrašo:

VIDEO GALI LĖTINTI SVETAINĘ.

𝗣𝗮𝘁𝗶𝗸𝗶𝗻𝗮𝗺𝗲, kad šiais laikais dėl technologijos pažangos, pralaidumo, duomenų glaudinimo, interneto greičio ir pačių įrenginių galingumo, vaizdo įrašo pirmas kadras gali  būti pakrautas dar greičiau nei kai kurie statiniai vaizdai.

𝗗𝗮𝗯𝗮𝗿 𝗽𝗮𝗴𝗮𝗹𝘃𝗼𝗸𝗶𝘁𝗲 – kokį video Savo svetainėje norėtumėte matyti JŪS?