ETNOBALT

Etnobalt.com – tai elektroninė parduotuvė/galerija, skirta mėgstantiems išskirtinį meną. Čia galima pasigrožėti ir įsigyti keramikos gaminių, kuriuos kuria talentingiausi Lietuvos amatininkai.

Elektroninė parduotuvė buvo projektuojama, stengiantis suteikti kuo malonesnę patirtį (UX) kiekvienam lankytojui, todėl buvo atsisakyta nebūtinų elementų, paliekant tik tai kas yra svarbiausia. Žinant, kaip šiandieninius interneto vartotojus vargina lėtai besikraunantys, reklaminiais skydeliais perkrauti tinklapiai, norėjome, kad Etnobalt būtų visiškai kitokia – švari ir jauki interneto svetainė, kurioje gera apsilankyti. Parinktos švelnios ir šviesios spalvos suteikia svetainei lengvumo pojūtį. Eksponuojamus rankų darbo meno kūrinius paprasta apžiūrėti ir įsigyti. Elektroninė parduotuvė neperkrauta tekstine informacija, lankytojui pateikiama tik tai, ką žinoti būtina. Tokia struktūra parinkta atsižvelgiant į didėjantį vaizdinės informacijos poreikį: Interneto vartotojai vis daugiau laiko praleidžia tinklapiuose kur dominuoja nuotraukos bei video medžiaga.

Šia internetine parduotuve naudojasi meno gerbėjai, kurie atranda neeilinius rankų darbo meno kūrinius. Svetainė taip pat suteikia galimybę talentingiems keramikams būti atrastiems, o tūkstančius metų puoselėtoms technikoms ir toliau sėkmingai gyvuoti.

Projektai