ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

Mūsų svetainėje, kaip ir didžiojoje dalyje kitų interneto svetainių, naudojami slapukai (cookies). Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kurie paliekami jūsų kompiuterio arba mobilaus telefono naršyklėje kol jūs naršote.

MŪSŲ SLAPUKAI PADEDA:

MES NENAUDOJAME SLAPUKŲ:

LEIDIMAS NAUDOTI SLAPUKUS

Jeigu jūsų programinės įrangos, kurią naudojate peržiūrėti šią svetainę (jūsų naršyklės), nustatymai yra pritaikyti, kad priimtumėte slapukus, taip pat ir jūsų tolesnis naudojimasis mūsų svetaine, reiškia, kad jūs sutinkate priimti slapukus.

MŪSŲ SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

FUNKCINIAI SVETAINĖS SLAPUKAI

Šie slapukai yra privalomi ir jų atsisakyti galima tik nenaudojant svetainės.

Funkciniai slapukai, kuriuos mes naudojame:

ANONIMINIAI LANKYTOJŲ STATISTIKOS SLAPUKAI

Mes naudojame slapukus, tam, kad sukurtume lankytojų statistiką, pvz., kiek žmonių lankėsi mūsų tinklalapyje, kokią operacinę sistemą jie naudoja (pvz., „Mac“ arba „Windows“), kiek laiko jie praleidžia svetainėje, kokį puslapį jie žiūri ir t.t. Tai padeda nuolat tobulinti mūsų svetainę pagal jūsų poreikius.

Šie slapukai leidžia stebėti tinklalapį su „GoogleAnalytics“. Tai „Google“ teikiama paslauga, padedanti gauti informaciją apie naudotojo prieigą prie svetainės. Analizei renkami tam tikri duomenys, pvz., kiek kartų naudotojas apsilankė puslapyje, kokia data, kokia buvo apsilankymo trukmė ir t.t.

Šios vadinamosios „analytics“ programos taip pat mums nurodo, kaip žmonės pasiekė šią svetainę (pvz., iš paieškos sistemos) ir, ar jie buvo čia prieš tai. Tai leidžia mums investuoti daugiau pinigų savo paslaugų tobulinimui, o ne rinkodaros išlaidoms.
Ši svetainė naudoja tawk.to. Kaip ir dauguma interneto paslaugų operatorių, „tawk.to“ renka ne asmenį identifikuojančią informaciją, tokią, kokią paprastai teikia žiniatinklio naršyklės, programos ir serveriai, pvz., naršyklės tipas, kalbos pasirinkimas, geografinė padėtis, nukreipianti svetainė ir kiekvieno lankytojo prašymo data ir laikas. „tawk.to“ tikslas rinkti ne asmenį identifikuojančią informaciją yra geriau suprasti, kaip „tawk.to“ lankytojai naudojasi jos paslaugomis, suteikti vartotojams galimybę suprasti, kaip jų lankytojai naudojasi jų paslaugomis. Laikas nuo laiko, „tawk.to“ gali išleisti ne asmenį identifikuojančią informaciją, pvz., paskelbdama ataskaitą apie savo paslaugų naudojimo tendencijas. „tawk.to“ taip pat renka potencialiai asmenį identifikuojančią informaciją, pavyzdžiui, interneto protokolo (IP) adresus vartotojams, kurie naudojasi paslaugomis, ir lankytojams. Daugiau informacijos rasite https://www.tawk.to/privacy-policy/

Anoniminiai slapukai kuriuos mes naudojame:

SLAPUKŲ IŠJUNGIMAS

Slapukus galite išjungti, koreguodami naršyklės nustatymus. Tačiau tai gali sumažinti mūsų ir didelės dalies pasaulio svetainių funkcionalumą, nes slapukai yra standartinė daugumos šiuolaikinių svetainių dalis. Taip pat jūs galite pasirinkti kokius slapukus išjungti, bei kurių slapukų naudojimui jūs neprieštaraujate spausdami