Qminute

Qminute.com – tai puslapis, siūlantis unikalius marškinėlius, kuriuos įsigiję suteikiate paramą Lietuvos jaunimo linijai. Q marškinėliai dovanoja pokalbių su savanoriais minutes ir šios virsta pagalba žmonėms tada, kai jiems to labiausiai reikia. Žinomi Lietuvos muzikos pasaulio atstovai, tokie kaip Linas Adomaitis, Erica Jennings, Victor Diawara, elektroninės muzikos prodiuserio Marijaus Adomaičio komanda palaiko šią reikšmingą ir daugeliui svarbią idėją.

Elnis komanda pasirūpino, kad pasaulį išvystų ryški bei spalvinga el. parduotuvė. Paprastu apmokėjimu buvo pasirūpinta integruojant Paysera atsiskaitymo funkciją, todėl lankytojai gali įsigyti marškinėlius greitai ir patogiai. Galimybė naršyti dvejomis kalbomis leidžia pasiekti daugiau klientų. Adaptyvaus dizaino (responsive design) dėka, naujai sukurtas tinklapis reaguoja į ekrano dydį, todėl Qminute.com yra lengvai valdomas ir visada atrodo patraukliai, tiek išmaniuose telefonuose, tiek skirtingų tipų kompiuteriuose.
Konsultacijų metu buvo suteiktos visos reikiamos žinios apie elektroninių parduotuvių administravimą bei pardavimų sistemą, todėl idėjos autoriai gali patys lengvai valdyti visus pardavimo procesus. Projektas buvo įvykdytas sėkmingai ir Elnis toliau rūpinasi el. parduotuvės priežiūra bei įgyvendina naujausius patobulinimus.

Projektai